مرد طلایی رویینگ ایران: طلا را مدیون جیوگانیک هستیم، رویینگ زنده شد

به گزارش وبلاگ ستاره، مجتبی شجاعی با تمجید از عملکرد کمیته رویینگ و سرمربی رومانیایی گفت: با دو ماه تمرین به طلای آسیا رسیدیم و قطعاً با حمایت بیشتر می توانیم در بازی های آسیایی نیز بدرخشیم.

مرد طلایی رویینگ ایران: طلا را مدیون جیوگانیک هستیم، رویینگ زنده شد

دارنده مدال طلای رویینگ قهرمانی آسیا در گفت و گو با وبلاگ ستاره، درباره عملکرد رویینگ چهار نفره ایران در تایلند اظهار کرد: هربار که به مسابقات فکر می کنم با خودم می گویم که چطور توانستیم با آن شرایط سخت به مدال طلا برسیم. قایق ما اصلاً مناسب نبود و خود آقای جیوگانیک هم اعتقاد داشت که با آن قایق مسابقه ندهیم اما شبانه روز برای تنظیم قایق ما کوشش کرد و توانست شرایط ما را درست کند. ما در مقدماتی خیلی خوب پارو زدیم و در فینال هم درخشیدیم و با اختلاف به مقام قهرمانی رسیدیم. ما آنقدر از نظر بدنی شرایط خوبی داشتیم که در فینال راحت پارو زدیم و به مدال طلا رسیدیم. این موضوع در حالی رقم خورد که قایق مناسب وزن ما هم نبود.

شجاعی با بیان این مطلب که مدال طلا را مدیون مربی رومانیایی هستند، گفت: ما دو ماه با جیوگانیک کار کردیم و به این سطح بالای آمادگی رسیدیم. او هم از نظر فنی و هم از نظر روانی تیم را تقویت کرد و نتیجه اش شد 8 مدال آسیایی که تا کنون سابقه نداشته است. واقعاً این مدال طلا را مدیون مربی رومانیایی هستیم و امیدوارم با ادامه همکاری با او و حمایت از این مربی بتوانیم در بازی های آسیایی نیز مدال را تکرار کنیم. البته باید از کوشش های آقای کاویانی و خانم عباسی هم تشکر کنم که شبانه روز در کنار سرمربی تیم ملی بودند.

ملی پوش قایقرانی ایران در پاسخ به این سوال که پیش بینی اش از بازِی های آسیایی چیست؟ توضیح داد: بازی های آسیایی شرایط بسیار متفاوتی دارد. کارمان در این رقابت ها بسیار سخت است و باید خیلی کوشش کنیم اما ببینید وقتی با دو ماه تمرین به این سطح از آمادگی می رسیم قطعا با 10 الی 11 ماه تمرین شرایط بسیار بهتری کسب خواهیم کرد. قطعا اگر از جیوگانیک حمایت گردد و مسئولان در کل به قایقرانی توجه نمایند می توانیم مدال های زیاد و خوشرنگی در بازی های آسیایی کسب کنیم. به هر حال همه کشورها برای حضوری قدرتمند در جاکارتا کوشش می نمایند و ما هم نباید عقب بیفتیم.

شجاعی ادامه داد: قایقرانی رشته پرمدالی است و بچه های این رشته خودشان را ثابت نموده اند. زمان آن رسیده که مسئولان ورزش ایران بیشتر به این رشته توجه نمایند که آنقد در بازی های آسیایی و المپیک مدال دارند. این ملی پوشان پتانسیل خودشان را نشان داده اند و قطعاً با حمایت بیشتر می توانند نتایج درخشانی بگیرند و تاثیر زیادی در رده بندی کاروان کشور داشته باشند.

دارنده مدال طلای رویینگ چهار نفره ایران در آسیا در خاتمه به شرایط کمیته رویینگ اشاره نمود و گفت: هم از آقای امینی و هم از آقای صادقی تشکر می کنم که به فکر رویینگ بودند. ما مدیونشان هستیم چرا که با حمایت از رویینگ و جذب آقای جیوگانیک این رشته را زنده کردند و به ما سر و سامان دادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مرد طلایی رویینگ ایران: طلا را مدیون جیوگانیک هستیم، رویینگ زنده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد طلایی رویینگ ایران: طلا را مدیون جیوگانیک هستیم، رویینگ زنده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید