محمدرضا شجریان در بهترین شرایط درمانی است

به گزارش وبلاگ ستاره، هماهنگ کننده گروه پزشکان معالج محمدرضا شجریان ضمن تکذیب خبرهایی که برای چندمین بار طی شب گذشته در فضای مجازی درباره درگذشت این هنرمند منتشر شد، به شایعه پراکنان این اخبار کذب هشدار داد.

محمدرضا شجریان در بهترین شرایط درمانی است

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ستاره، حسن عباسی از پزشکان و دوستان نزدیک محمدرضا شجریان هنرمند شاخص موسیقی ایران، در پی انتشار مطالبی با موضوع درگذشت این هنرمند در صفحات مجازی گفت: بنده از جمله افرادی هستم که طی سال های اخیر به عنوان یکی از نزدیک ترین آشنایان و دوستان استاد شجریان از نزدیک در جریان معالجه و مراحل درمانی این هنرمند هستم. بنابراین برای بار چندم تقاضا می کنم که مردم و علاقه مندان استاد فقط با استناد به اخبار خبرگزاری های رسمی و یا صفحه شخصی همایون شجریان در اینستاگرام که تیک آبی خورده پیگیر حال ایشان باشند.

وی با تاکید بر تکذیب خبر فوت محمدرضا شجریان که از شب گذشته در توئیتر منتشر شد، اعلام کرد: نمی دانم این افراد یا اشخاص که نام های ناآشنا هم دارند و در صفحه های مجازی نسبت به انتشار چنین اخباری اقدام می نمایند، آیا در جریان هستند که انتشار چنین اخباری قابلیت پیگیری قضائی به وسیله تیم حقوقی و خانواده استاد شجریان را دارد؟ پس برای چندمین بار به این افراد هشدار می دهم در جهت تشویش اذهان عمومی اقدامات این چنینی را انجام ندهند. از مردم عزیز هم می خواهم که اخبار مربوط به اوضاع جسمانی استاد را از منابع رسمی پیگیری نمایند.

عباسی در خاتمه درباره آخرین شرایط جسمانی محمدرضا شجریان تا ساعت 23:30 روز یکشنبه 31 فروردین ماه شرح داد: من طی روزهای اخیر و بعد از مرخصی ایشان از بیمارستان تقریباً روزی دو بار در جریان اوضاع درمانی اش قرار می گیرم و باید بگویم خوشبختانه حال او اکنون از هر زمان دیگری بهتر شده و ما به شدت روی ماجرای درمان استاد کنترل کامل داریم و علاقه مندان بدانند هر زمان هر خبر جدیدی باشد با آن ها در میان خواهیم گذاشت.

محمدرضا شجریان که از روز سوم اسفندماه سال 97 در بیمارستان جم تهران بستری شد، همزمان با تعطیلات نوروزی، در روز 5 فروردین ماه 99 از بیمارستان مرخص و ادامه مراقبت از این هنرمند در منزل پیگیری می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "محمدرضا شجریان در بهترین شرایط درمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدرضا شجریان در بهترین شرایط درمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید