فهرست نمایشگاه های اولویت دار گردشگری منتشر شد

به گزارش وبلاگ ستاره، نمایشگاه گردشگری و تعطیلات چین CMTT دهم تا سیزدهم خرداد ماه برگزار شده است. همچنین نمایشگاه بین المللی گردشگری KOTFA نیز شانزدهم تا سیزدهم خرداد ماه در شهر سئول کشور کره برپا شد.

فهرست نمایشگاه های اولویت دار گردشگری منتشر شد

قرار است نمایشگاه گردشگری اربیل عراق نیز از بیست و یکم تا بیست و پنجم خرداد ماه برپا گردد.

نمایشگاه گردشگری روسیه هم نوزدهم تا بیست و یکم شهریور ماه برگزار خواهد شد اما نمایشگاه و کنفرانس بین المللی سلامت و پزشکی عمان نیز یکم تا سوم مهرماه در شهر مسقط برپا خواهد شد و ایران نیز در آن حضور پیدا می نماید.

مانند سال های گذشته ایران در نمایشگاه بین المللی بازار سفر فرانسه TOPRESA از نهم تا دوازدهم مهرماه شرکت خواهد نمود.

نمایشگاه بازار سفر دیگری نیز شانزدهم تا هجدهم مهر ماه در شهر کراچی پاکستان و نمایشگاه گردشگری TTG نوزدهم تا بیست و سوم مهرماه در ایتالیا برپا خواهد شد.

نمایشگاه گردشگری جاتا نیز دوم تا پنجم آبان ماه در شهر اوساکا ژاپن برپا می گردد اما نمایشگاه گردشگری چین نیز مانند سال های گذشته بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه با عنوان CITM برپا خواهد شد.

سال جاری از هجدهم تا بیستم دی ماه ایران در نمایشگاه گردشگری جنوب آسیا که در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می گردد، شرکت خواهد نمود.

نمایشگاه گردشگری دیگری در کشور هندوستان و در شهر بمبئی از بیست و پنجم تا بیست و هفتم دی ماه برپا می گردد که ایران نیز در آن شرکت خواهد نمود.

نمایشگاه بزرگ گردشگری فیتور اسپانیا هم مانند هر سال در شهر مادرید اسپانیا از دوم تا ششم بهمن ماه برپا خواهد شد و ایران نیز در آن حضور پیدا می نماید.

ترکیه هم در شهر استانبول از دهم تا سیزدهم بهمن ماه نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری شرق مدیترانه EMITT را برگزار خواهد نمود.

چین هم از اول تا سوم اسفند در شهر گوانگ جو نمایشگاه گردشگری اش را برپا خواهد نمود.

باز هم در ماه اسفند و بین روزهای چهاردهم تا هجدهم آلمانی ها نمایشگاه بزرگ گردشگری ITB برلین را برگزار می نمایند. همچنین در اسفند ماه روسیه نمایشگاه MITT مسکو را برگزار خواهد نمود.

نمایشگاه دیگری در چین و شهر پکن با عنوان نمایشگاه مسافرت بین المللی COTTM از دوازدهم تا پانزدهم فروردین ماه سال بعد برپا می گردد و ایران قصد شرکت در آن را دارد.

آذربایجان هم در شهر باکو نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری را از بیست و یکم تا بیست و سوم فروردین ماه سال 99 برگزار می نماید.

در اردیبهشت ماه سال 99 هم از هشتم تا یازدهم در شهر دبی نمایشگاه گردشگری ATM برپا خواهد شد.

ایران در نظر دارد تا فهرست نمایشگاه های گردشگری خود را تغییر دهد و با کشورهایی که اشتراکات زیادی با ایران دارند، روابط گردشگری خود را بیشتر کند به همین دلیل در این فهرست نمایشگاه های کشورهای پاکستان، چین و آذربایجان به عنوان نمایشگاه های اولویت دار برای حضور ایران در آنها دیده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فهرست نمایشگاه های اولویت دار گردشگری منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست نمایشگاه های اولویت دار گردشگری منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید