علی نژاد: ووشو رکورد اینچئون را زد، خواهران منصوریان باید سرشان را بالا بگیرند

به گزارش وبلاگ ستاره، رئیس فدراسیون ووشو ایران با ابراز رضایت از نتایج کسب گردیده در فینال این رشته گفت: خواهران منصوریان باید سر خود را بالا بگیرند.

علی نژاد: ووشو رکورد اینچئون را زد، خواهران منصوریان باید سرشان را بالا بگیرند

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ ستاره از جاکارتا، مهدی علی نژاد رییس فدراسیون ووشو پس از سرانجام رقابت های ووشو بازی های آسیایی درباره مدال آوری ووشوکاران ایران حرف زد و گفت: اول تبریک می گویم به مردم ایران برای این افتخار خوب و اتفاقی که برای ورزش ایران افتاد.کسب این تعداد مدال آن هم مقابل کشوری که خاستگاهش این رشته ورزشی است و ووشو ورزش ملی شان است واقعا سخت بود.خوشحالم از اینکه توانستیم رکورد مدال آوری مان در بازی های اینچئون را بزنیم و سربلند باشیم.

او این را گفت و ادامه داد:در اندونزی دختران ووشوی ایران سه مدال نقره گرفتند که این هم باعث افتخار است. آنها کار بزرگی انجام دادند و باید تشکر ویژه ای از دختران ووشو کار داشته باشم.

عضو هیئت رییسه فدراسیون جهانی خطاب به خواهران منصوریان هم می گوید: ورزش برد و باخت دارند.این دو خواهر آنقدر در مسابقات مختلف برای ما مدال گرفته اند که چیزی از ارزش هایشان کم نمی گردد. همه بچه های ما که در این رقابت ها حاضر شدند بچه های خوبی بودند،چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی. همه کسانی که امروز در سالن حضور داشتند تیم ملی ایران را تحسین کردند. من به الهه و شهربانو خسته نباشید می گویم. دختران ایران سرتان را بالا بگیرید شما قهرمان های واقعی هستید.

علی نژاد در بخش دیگری از حرف هایش به مدال آوری آهنگری و سیفی اشاره نمود و گفت: محسن محمد سیفی تا الان در هر رویدادی که شرکت نموده فقط طلا گرفته است. او حالا سه طلا در آسیا دارد. فکر می کنم فقط احسان حدادی باشد که سه طلا در بازیهای آسیایی دارد. او هم برای خودش و هم برای ووشو افتخار آفرینی نموده است. عرفان آهنگریان هم مثل محسن در هر رویدادی که شرکت نموده طلا گرفته است. شما در نظر بگیرید که چین با همه توانش آمده بود. بهترین های دنیا در سبک وزن های آنها هستند، این در حالی است که ما در وزن های میانی و بالاتر بیشتر شانس داریم. در هر صورت خوشحالم از این که این همه مدال گرفتیم و باعث شدیم که رنک کاروان ایران در بازی های آسیایی بالاتر برود.

او اضافه کرد: از 9 ورزشکاری که به جاکارتا اعزام نموده بودیم 6 مدال کسب به دست آوردیم. وعده ما تکرار نتایج اینچئون بود، با این مدال ها کار بزرگی انجام داده ایم چون به دلیل تفاوت شرایط(تغییر اوزان) این دوره نسبت به دوره های قبل کار را سخت تر می کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "علی نژاد: ووشو رکورد اینچئون را زد، خواهران منصوریان باید سرشان را بالا بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: ووشو رکورد اینچئون را زد، خواهران منصوریان باید سرشان را بالا بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید