صخره های معلق استرالیا

صخره آویز , ویکتوریا , استرالیا . همچنین به نام کوه Diogenes معروف است , شکل‌گیری صخره فوق‌العاده بیش از 250 متر بالاتر از سطح دریا شده‌است . صخره آویز از فعالیت آتشفشانی تشکیل شده‌است و حدود 6.25 میلیون سال قدمت دارد . این مکان یکی از مکان‌های مهم و آغازین مرد Wurundjeri بود .

صخره های معلق استرالیا

امروزه این مکان یک روز بزرگ را به نمایش می‌گذارد و دیدگاه‌های فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد . تنها 40 دقیقه طول می‌کشد تا به قله صعود کند . از روی چشم‌انداز زیبایی که در محدوده مقدونیه قرار دارد باز می‌شود . راک همچنین دارای یک پیک‌نیک و یک منطقه barbeque و همچنین یک کافه و یک مسابقه اسب‌دوانی است چون سنت طولانی مسابقات اسب‌دوانی را دارد .
چرا به آنجا بروی ?
دیدگاه‌های عالی , نقطه عطف معروف , منطقه پیک‌نیک .
کی به آنجا بروی ?
تمام سال .
چطور به آنجا برسیم ?
رانندگی با ماشین - تنها 70 کیلومتر از شمال غرب ملبورن است .

اخبار و مقالات مرتبط با "صخره های معلق استرالیا"

Castelluccio , اومبریا , ایتالیا . روستای بسیار کوچکی در کوه واقع شده‌است و با طبیعت بسیار زیبایی احاطه شده‌است . در استان آپنین , Castelluccio بلندترین روستا در کوهستان‌های آپنین است . این محل که رسما در قرن 13 میلادی پایه‌گذاری شد , حتی پیش از این توسط رومیان ساکن شده بود . شیب‌های حاصلخیز...

Daocheng Yading Nature , بخش Daocheng , استان سیچوان چین . این کوه که در ارتفاع بالای دریا واقع شده‌است , یک پناه‌گاه کوهستانی است که جهان خارج از آن تنها در اواخر دهه 1990 کشف شد . این مکان به قدری خاص و مورد بازدید زایران تبتی است که حتی سه قله توسط دالایی‌لاما تقدیس شده‌است .

به "صخره های معلق استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با صخره های معلق استرالیا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید