روستای Castelluccio، ایتالیا

Castelluccio , اومبریا , ایتالیا . روستای بسیار کوچکی در کوه واقع شده‌است و با طبیعت بسیار زیبایی احاطه شده‌است . در استان آپنین , Castelluccio بلندترین روستا در کوهستان‌های آپنین است . این محل که رسما در قرن 13 میلادی پایه‌گذاری شد , حتی پیش از این توسط رومیان ساکن شده بود . شیب‌های حاصلخیز به صورت زیر کشت می‌شوند و معمولا یک برداشت عدس به آن‌ها می‌دهند .

روستای Castelluccio، ایتالیا

اما برای مسافران Castelluccio به عنوان اسکی , اسب‌سواری با اسب و مقصد پیاده‌روی شناخته می‌شود . در شهر همچنین مدارس در حال پرواز و para هستند که پرواز فراموش‌نشدنی را ارائه می‌دهند . با این حال , روستای کوچک برای دره‌های رنگی بهتر شناخته می‌شود و شکوفه زدن در بهار و تابستان را آغاز می‌کند . ( کلزا ) , ( کلزا ) و گل‌های وحشی , چشم‌انداز را در این زمان از سال تعریف می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ?
طبیعت عالی , فعالیت‌های مختلف .
کی به آنجا بروی ?
هر زمان از سال بسیار جذاب است . برای گل‌های شکفته در feelds در بهار و تابستان از اواخر ماه مه تا اوایل ژوئن به آنجا می‌روند .
چطور به آنجا برسیم ?
با ماشین به آنجا بروید .

اخبار و مقالات مرتبط با "روستای Castelluccio، ایتالیا"

صخره آویز , ویکتوریا , استرالیا . همچنین به نام کوه Diogenes معروف است , شکل‌گیری صخره فوق‌العاده بیش از 250 متر بالاتر از سطح دریا شده‌است . صخره آویز از فعالیت آتشفشانی تشکیل شده‌است و حدود 6.25 میلیون سال قدمت دارد . این مکان یکی از مکان‌های مهم و آغازین مرد Wurundjeri بود .

Daocheng Yading Nature , بخش Daocheng , استان سیچوان چین . این کوه که در ارتفاع بالای دریا واقع شده‌است , یک پناه‌گاه کوهستانی است که جهان خارج از آن تنها در اواخر دهه 1990 کشف شد . این مکان به قدری خاص و مورد بازدید زایران تبتی است که حتی سه قله توسط دالایی‌لاما تقدیس شده‌است .

به "روستای Castelluccio، ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با روستای Castelluccio، ایتالیا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید