دروس عملی و کارورزی های واحد کرج پس از بهبود شرایط کرونا برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ ستاره، رئیس دانشگاه آزاد البرز گفت: دروس عملی به صورت مجازی امکان ارائه ندارد و منتظریم شرایط بیماری کرونا بهتر گردد تا در تابستان این دروس را ارائه دهیم و کارورزی ها انجام گردد.

دروس عملی و کارورزی های واحد کرج پس از بهبود شرایط کرونا برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ ستاره، حسن برهانی فر، رئیس دانشگاه آزاد البرز درخصوص شرایط آموزش مجازی در این دانشگاه اظهار کرد: شرایطی در کشور ایجاد شده که هم سیستم آموزشی و هم نظام مالی و اجتماعی ما را تحت الشعاع خود قرار داده است. البته این شرایط مربوط به ایران نیست، در همه جهان اتفاق افتاده و همه مردم جهان برای رفع شدن آن باید رعایت نمایند.

برهانی فر با بیان اینکه دانشگاه ها به دلیل حفظ سلامت دانشجویان کلاس ها را از همان زمانی که دولت اعلام نمود، تعطیل شدند، اضافه نمود: با این حال کلاس ها به طور مطلق تعطیل نشده و به وسیله سیستم های مجازی و الکترونیکی همچنان آموزش ادامه دارد.

رئیس دانشگاه آزاد البرز به کیفیت آموزش و ارائه دروس عملی نیز اشاره نمود و گفت: دروس نظری به صورت آنلاین ارائه می گردد، البته مسائلی وجود دارد، چون این شیوه تدریس جدید است و زیرساخت های ارتباطی ما نیز گاهی ضعف دارد و گاهی برنامه ها کامل نیست. اما روز به روز بهتر می گردد و مسائل را هم رفع می کنیم.

وی ادامه داد: در دانشگاه آزاد استان البرز سایت دانشگاه برای دانشجویان همه موارد مربوط به دروس مجازی تعریف شده و شماره تلفن هایی را برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان قرار داده ایم. همچنین پشتیبان هایی معرفی شده اند که دانشجویان به وسیله آنان می توانند مسائل خود را حل نمایند.

برهانی فر در مورد دروس عملی نیز گفت: دروس عملی به صورت مجازی امکان ارائه ندارد و منتظریم شرایط بیماری کرونا بهتر گردد و در تابستان این دروس را ارائه دهیم و کارورزی ها انجام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دروس عملی و کارورزی های واحد کرج پس از بهبود شرایط کرونا برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروس عملی و کارورزی های واحد کرج پس از بهبود شرایط کرونا برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید