توزیع 3 هزار و 820 میلیارد ریال منابع حاصل از عوارض در استان مرکزی

به گزارش وبلاگ ستاره، مدیر کل امور مالیاتی استان مرکزی گفت: 3 هزار و 820 میلیارد ریال عوارض ارزش افزوده و آلایندگی در امسال بین شهرداری ها و دهیاری های این استان توزیع شد.

توزیع 3 هزار و 820 میلیارد ریال منابع حاصل از عوارض در استان مرکزی

به گزارش وبلاگ ستاره آنلاین به نقل از ایرنا، عباس مزیکی، سه شنبه 17 دی اضافه نمود: 2 هزار و 880 میلیارد ریال این منابع مالی از محل عوارض ارزش اضافه نموده و 940 میلیارد ریال از محل عوارض آلایندگی در بین دهیاری ها و شهرداری های استان مرکزی توزیع شده است. همچنین 31 هزار و 500 میلیارد ریال درآمد سال جاری از محل استانی و ملی در استان مرکزی کسب شد که 45 درصد آن از محل مالیات مستقیم و 55 درصد از محل مالیات ارزش اضافه نموده حاصل شده است.

مدیر کل امور مالیاتی استان مرکزی اعلام نمود: سازمان امور مالیاتی با رویکرد حمایت از فراوری و مبارزه با فرار مالیاتی و اخذ مالیات بر مبنای اصول قانونی تحقق درآمد پیش بینی شده اقدام نموده، ضمن این که مدت پرداخت مالیات از 3 سال به 5 سال افزایش یافته است.

وی سرانجام دی ماه را آخرین مهلت ثبت صندوق و سامانه فروشگاهی گروه های جدید در سایت سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی www.tax.gov.ir دانست و گفت: تصویب این قانون در راستای شفاف سازی فعالیت فعالان مالی و دریافت مالیات بر ارزش اضافه نموده موثر است. اصلاح قانون ارزش اضافه نموده با هدف برطرف مسائل اجرایی در جریان تصویب قرار گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "توزیع 3 هزار و 820 میلیارد ریال منابع حاصل از عوارض در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 3 هزار و 820 میلیارد ریال منابع حاصل از عوارض در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید