تمرینات تیم های لیگ برتر انگلیس وارد فاز دوم خود شد

به گزارش وبلاگ ستاره، تیم های لیگ برتری مجوز تمرینات تماس نزدیک و رقابتی را دریافت کردند.

تمرینات تیم های لیگ برتر انگلیس وارد فاز دوم خود شد

به گزارش وبلاگ ستاره، پس از اینکه باشگاه های لیگ برتری انگلیس و سهامداران این لیگ به اتفاق به از سرگیری تمرینات گروهی تیم ها رأی مثبت دادند، فاز اول این تمرینات از تاریخ 30 اردیبهشت با رعایت پروتکل های بهداشتی و پزشکی پس از وقفه ای دو ماهه آغاز شد. از سرگیری تمرینات گروهی تیم های لیگ برتر چند مرحله خواهد داشت که در مرحله نخست، تیم ها تمرینات شان را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی آغاز کرده اند.

اکنون خبر می رسد که دولت انگلیس به تیم های لیگ برتری مجوز اجرای فاز دوم از تمرینات را داده است که طبق آنها می توانند تمرینات تماس نزدیک و رقابتی داشته باشند. در این مرحله بازیکنان می توانند با رعایت فاصله دومتری به تمرین به صورت زوجی یا گروه های کوچک بپردازند. همچنین بازیکنان می توانند در این مرحله از تجهیزات ورزشی به طور مشترک استفاده کنند، نبردهای تن به تن داشته باشند و مربیان نیز از فاصله نزدیک روی کار بازیکنان شان نظارت داشته باشند.

هدف مسئولان این است تا تمرینات تیم های لیگ برتری در گروه های 2 تا 3 نفره برگزار شود و در ادامه به تمرینات در گروه های 4 تا 12 نفره برسد و سرانجام به مرحله ای برسد که تمامی اعضای تیم بدون نیاز به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کنار هم تمرین کنند. در مرحله دوم، به مانند مرحله اول باید فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.

مسابقات لیگ برتر انگلیس از تاریخ 13 مارس (23 اسفند) در نتیجه شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق در آمده است و مسئولان برگزاری این رقابت ها در اندیشه از سرگرفتن این رقابت ها از ماه آینده میلادی (ژوئن) هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمرینات تیم های لیگ برتر انگلیس وارد فاز دوم خود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرینات تیم های لیگ برتر انگلیس وارد فاز دوم خود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید