تبریک نوروزی رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری

به گزارش وبلاگ ستاره، محمود واعظی، رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با انتشار پستی در اینستاگرام خود سال جدید را به تمامی هموطنان تبریک گفت.

تبریک نوروزی رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری

به گزارش خبرنگار، رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، محمود واعظی امروز با انتشار پستی در انیستاگرام خود سال جدید را به تمامی هموطنان تبریک گفت و برای همه آرزوی سلامتی کرد.

وی با انتشار تصویری نوشت: چو غنچه گرچه فروبستگی است کار جهان، تو هم چو باد بهاری گره گشا می باش... آغاز سال هزار و سیصد و نود و نه خورشیدی را خدمت همه ایرانیان عزیز در سرتاسر پهنه گیتی تبریک عرض می کنم و از صمیم قلب امیدوارم سالی توام با شادی و تندرستی در انتظار همه مان باشد. سال گذشته، سال پرفراز و نشیبی، هم برای ملت و هم برای دولت بود.

سالی که با سیلِ بی سابقه و خسارت بار آغاز شد و با مهمان ناخوانده کرونا به خاتمه رسید. دشواری های سال 98 البته با حماسه ایستادگی و حضور مردم توام بود و این همان چیزی بود که دشواری ها را تحمل پذیر و عبور از آن ها را برای مان ممکن کرد.

ملت عزیز ایران! در سالی که عمده اتفاقات تلخ و نامیمون خارج از اراده و اختیار دولت رخ داده بود، فرزندان شما در دولت با تمام توان در وسط میدان بودند تا با تمشیت امور، آلام و مسائل شما را کاهش دهند. بی نقص نبودیم، اما کم فروشی نکردیم. از برخی جریان ها و سیاسیون بی مهری دیدیم، اما دلسرد نشدیم.

کار ملت و مُلک را به بگومگو ها و کشمکش های سیاسی گره نزدیم و همواره پیگیر منافع شما و حل مسائل تان بودیم. می دانیم که سختی های زیادی را تحمل کردید، اما ما هم تا سر حد توان کوشش کردیم در کنارتان باشیم. عبور از فراز و نشیب های سال 98 بدون تردید، بدون همراهی و یاری شما، ممکن نبود. در طلیعه سال نو، از خداوند بزرگ برای یکایک هموطنان عزیز و دوست داشتنی مان، سعادت، سلامت و تندرستی آرزو می کنم.

از فرصت استفاده می کنم و از همه کسانی که برای حفاظت از جان و سلامتی مردم زحمت می کشند، متواضعانه و صمیمانه تشکر می کنم و امیدوارم هر چه زودتر پیروزی ملی بر بیماری کرونا را جشن بگیریم. همچنین به همه کسانی که علی رغم تعطیلات سال نو در خط مقدم خدمت رسانی به مردم اند، سال نو را تبریک و به سهم خود از کوشش های آن ها قدردانی می کنم. با عنایات خاص حضرت حق و به برکت توجه اهل بیت علیهم السلام و البته همدلی، کوشش و اتحاد ملی، سال 1399 سال گشایش ها و پیروزی های بزرگ برای ملت ایران خواهد بود، انشاالله .

در ادامه تصویر منتشر شده از پست وی را مشاهده می کنید:

سال #جهش-تولید؛ استقبال کاربران از نامگذاری سال 99 توسط رهبر انقلاب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تبریک نوروزی رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریک نوروزی رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید