اچ تی سی هم چنان در سراشیبی نزول

به گزارش وبلاگ ستاره، میزان فروش شرکت اچ تی سی نشان می دهد که این شرکت به شدت در معرض خطر ورشکستگی و کاهش فروش قرار گرفته است.

اچ تی سی هم چنان در سراشیبی نزول

به گزارش وبلاگ ستاره، به نقل از وب سایت gsmarena، شرکت اچ تی سی (HTC) که چند سال است در سراشیبی نزول و خطر ورشکستگی قرار گرفته است، حالا با ارائه گزارش مالی و میزان فروش آن در ماه اوت امسال 2018 میلادی، می توان به وضوح دریافت که آمار فروش این شرکت 53 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

کاهش 53 درصدی فروش در ماه اوت به معنای کاهش 45.2 میلیون دلاری درآمد و سودآوری این شرکت بوده است. سال قبل بدترین سال تجاری و اقتصادی برای اچ تی سی بود چراکه متحمل یک ضرر و زیان معادل 580 میلیون دلاری گردیده بود. اما این شرکت با هدف گذاری بلندمدت خود و سرمایه گذاری برروی فناوری های نوین و نوظهور همچون واقعیت افزوده و مجازی تصمیم گرفته است که به مرور شرکتش را از خطر ورشکستگی و از هم گسستگی برهاند.

میزان فروش اچ تی سی در ماه اوت کمترین میزان در 15 سال گذشته برای این شرکت است. این خبر در حالی منتشر گردیده که این شرکت تایوانی اخیرا گوشی میان رده جدیدی را تحت عنوان یو 12 لایف را برای بازارهای اروپا و آسیا عرضه نموده و امیدوار است بتواند فروش نسبتا خوبی را برای آن رقم بزند. اما حالا به نظر می رسد که این اقدامات نیز نمی تواند اچ تی سی را از خطر ورشکستگی و سراشیبی فروش برهاند.

البته باید این نکته را در نظر داشت که اچ تی سی با ارسال و انتشار هدست های واقعیت مجازی وایو که از ماه آوریل شروع شد، می تواند تاثیر اقتصادی پررنگی را برروی میزان درآمد و فروش خود ایجاد کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اچ تی سی هم چنان در سراشیبی نزول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اچ تی سی هم چنان در سراشیبی نزول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید