ارسال کتاب از مشهد به اقصی نقاط دنیا

به گزارش وبلاگ ستاره، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خراسان رضوی، مجموعه کتاب رسان که با عنوان نذر فرهنگی کتاب نیز در میان هواداران خود نام دار است، شبکه ای برای توزیع جهادی کتاب مبتنی بر نذر فرهنگی است. این گروه که طی چند سال اخیر اقدامات و کارهای زیادی در حوزه نذر فرهنگی و گسترش فرهنگ کتابخوانی انجام داده است، در مجتمع تابان مشهد استقرار دارد.

ارسال کتاب از مشهد به اقصی نقاط دنیا

کتاب رسانی ها معتقدند ضرورت وجود نذرهای فرهنگی با نذرهای دیگر برابری می نماید و لذا چند سالی است اهدافی نظیر ارسال کتاب به شهرستان ها و روستاهایی را که فاقد کتاب فروشی فعال هستند، دنبال می نمایند. حالا این ایده توسعه پیدا نموده و علاوه بر اینکه کتاب های خود را به نقاط مختلف محروم در کشور ارسال می نماید، از شهرهای مختلف نیز شاهد یاری افراد زیادی است که به واسطه آشنایی با این مجموعه، به نذر فرهنگی پیوسته اند.

کتاب رسان با اجرا ایده های مختلف با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و در دسترس بودن کتاب برای همه مردم کشور، امروز توانسته است اعتماد افراد زیادی را به خود جلب کند، در عین حال که نمی توان از اقدامات خیرخواهانه ای که در طی این سال ها انجام داده اند، چشم پوشید.

این مجموعه ایده جدیدی را در سال جدید به مرحله اجرا رسانده است که در نوع خود کم نظیر است؛ به دلیل گسترش سفارش های این گروه از نقاط مختلف کشور یک گروه جهادی برای رساندن کتاب ها به دورترین نقاط پیشقدم شده است، با اجرا هماهنگی های لازم کتاب رسان از پس نه تنها به اقصی نقاط کشور، بلکه به همه نقاط دنیا کتاب ارسال می نماید.

این ایده که به گفته مسولان این مجموعه به دلیل دریافت سفارش های متعدد از ایرانیان مقیم کشور های مختلف به ذهنشان رسیده است، فرصتی را فراهم نموده تا در هر زمان و مکانی کتاب رسان خدمات خود را ارائه دهد؛ در قدم اول نیز سفارش کتاب از مشهد الرضا (ع) به مقصد کانادا ارسال شده است.

ایده های این گروه جهادی فعال امروز توانسته است افراد زیادی را به کتابخوانی علاقه مند و برای بسیاری از علاقه مندان که از نعمت دسترسی به کتاب بهره مند محروم هستند، کتاب فراهم کند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "ارسال کتاب از مشهد به اقصی نقاط دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال کتاب از مشهد به اقصی نقاط دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید