آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 99 گروه کشاورزی و منابع طبیعی با چه اصلاحاتی روبه رو شد؟

به گزارش وبلاگ ستاره، آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 99 گروه کشاورزی و منابع طبیعی با یک رشته امتحانی جدید در سال 99 برگزار خواهد شد.

آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 99 گروه کشاورزی و منابع طبیعی با چه اصلاحاتی روبه رو شد؟

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ ستاره، با انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون دکتری نیمه متمرکز Ph.D سال 99 مجموعه های امتحانی و مواد آزمون برخی از رشته ها تغییر کرد. با توجه به اینکه گروه کشاورزی و منابع طبیعی در مقطع دکتری نیمه متمرکز دارای مجموعه های امتحانی متنوعی است و داوطلبان کمتر از دو ماه فرصت دارند تا خود را برای برگزاری آزمون آماده کنند به بررسی اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون دکتری نیمه متمرکز گروه کشاورزی و منابع طبیعی سال 99 پرداختیم.

در گروه آزمایشی کشاورزی و منابع طبیعی 35 رشته مختلف وجود دارد. استعداد تحصیلی با ضریب 1، زبان انگلیسی با ضریب 1، دروس تخصصی در سطح کارشناسی و دروس تخصصی در سطح کارشناسی ارشد با ضریب 4، عناوین دروس امتحانی این رشته ها را تشکیل می دهند.

با توجه به اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 99 مجموعه امتحانی 2433 آگروتکنولوژی - بذر به مجموعه های امتحانی گروه کشاورزی و منابع طبیعی آزمون دکتری سال 1399 افزوده شده است.

عناوین دروس امتحانی دکتری نیمه متمرکز آگروتکنولوژی - بذر

عناوین دروس امتحانی مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل اصول و مبانی زراعت، کنترل و گواهی بذر و کارشناسی ارشد شامل اصول فراوری و فراوری بذر، فیزیولوژی و متابولیسم بذر، اکولوژی بذر، استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 99 گروه کشاورزی و منابع طبیعی با چه اصلاحاتی روبه رو شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 99 گروه کشاورزی و منابع طبیعی با چه اصلاحاتی روبه رو شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید