آخرین مهلت دانشجویان برای ثبت نام وام های دانشجویی

به گزارش وبلاگ ستاره، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم بیان کرد: مهلت ثبت نام وام های دانشجویی تا 15 اردیبهشت 99 تمدید شده و دیگر این مهلت تمدید نخواهد شد.

آخرین مهلت دانشجویان برای ثبت نام وام های دانشجویی

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ ستاره، به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، ناصرمطیعی با توجه به شروع سال نو و شرایط حاد کشور در مواجهه با شیوع ویروس کرونا و مسائل بهداشتی و مالی - اجتماعی ناشی از آن و نظر به تعطیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، تدابیری را برای یاری به دانشجویان و حمایت از دانش آموختگان اتخاذ کرد.

وی اضافه کرد: محاسبه دریافت اجاره بها و اخذ آن از دانشجویان ساکن در خوابگاه به نسبت مدت حضور و سکونت در خوابگاه ها است و دانشجویان بابت ایام تعطیلی دانشگاه و خوابگاه ها صرفا به دلیل شیوع ویروس کرونا ملزم به پرداخت اجاره بها نخواهند بود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: همچنین سررسید تسهیلات دانشجویی دانش آموختگان از ابتدای اسفند ماه 1398 تا خاتمه اردیبهشت ماه 1399 به مدت 3 ماه تمدید می گردد.

وی ادامه داد: به منظور رفاه حال دانشجویان مهلت ثبت نام وام های دانشجویی که قبلا تا خاتمه فروردین ماه 1399 تمدید شده بود، مجددا تا 15 اردیبهشت ماه 99 تمدید شده و مهلت مذکور پس از این تاریخ، مجدد تمدید نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین مهلت دانشجویان برای ثبت نام وام های دانشجویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت دانشجویان برای ثبت نام وام های دانشجویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید